Site Overlay

Przyjęcia okolicznościowe

Miejsce Wydarzeń Zioła Polskie w Warszawa - Wesoła przy Trakt Brzeski 3 b to doskonałe miejsce na organizację imprez. Organizujemy wesela, komunie, przyjęcia rodzinne, bale, obsługujemy naszych gości uczestniczących w konferencjach i szkoleniach. Posiadamy 3 sale: sala Chabrowa z tarasem, bezpośrednim wejściem do ogrodu; sala Szałwiowa na 1 piętrze i sala Tatarakowa z klubową atmosferą, drink barem, fontanną, kominkiem, możliwością zaaranżowania sceny i sali widowiskowej. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt nagłaśniający. Wyśmienita kuchnia naszego Szefa Wojtka Poredy zadowoli najbardziej wymagających gości.

"Jedzenie to nie tylko zaspokojenie głodu.
To magiczne misterium.
Jego forma, smak, zapach to swoista alchemia. Sztuka kulinarna to prawdziwa namiętność, a smak potraw to pożądanie”

Laura Esquivel

Miejsce Wydarzeń Zioła Polskie to idealny adres na konferencję, szkolenie czy spotkanie firmowe. Klimatyzowane, kompleksowo wyposażone sale pozwalają zorganizować konferencję do 300 osób. Nasz oferta konferencyjna charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny przy zachowaniu wysokiego standardu obsługi. Nasi goście chętnie zlecają nam również kameralne spotkania biznesowe. Gościliśmy między innymi Ambasador USA Pani Georgette Mosbacher, która organizowała u nas dyplomatyczne rozmowy, korzystając z nasze dyskretnej przestrzeni i racząc swoich gości wytworną kuchnią.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale:

Sala Szałwiowa

z balkonem na 1-szym piętrze

z możliwością organizacji przyjęcia do 80 osób

Sala Chabrowa

na parterze

z możliwością organizacji przyjęcia do 160 osób

Sala Tatarakowa

na poziomie -1

z możliwością organizacji przyjęcia do 100 osób

Dysponujemy zapleczem hotelowym z 11 przestronnymi i komfortowo urządzonymi pokojami. Do dyspozycji naszych gości jest 8 pokoi dwuosobowych, czteroosobowy apartament, apartament z gabinetem oraz apartament dla nowożeńców.

Elegancki budynek w otoczeniu lasu i pięknego ogrodu o powierzchni hektara to doskonałe miejsce na duże eventy firmowe i rodzinne imprezy plenerowe. W ofercie plenerowej organizujemy śluby, grille, pikniki, ogniska, pieczemy prosiaka czy jagnię.

Proponujemy Państwu 3 specjalne karty menu:

MENU III

MENU III

Zobacz menu

Miejsce Wydarzeń Zioła Polskie znajduje się tuż przy trasie wjazdowej do Warszawy, 16 km od Pałacu Kultury. Posiadamy bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autobusów. Przemyślana aranżacja wnętrz, adekwatna do przeznaczenia naszych sal i pokoi, starannie zaprojektowany i zadbany ogród to powód, dla którego z Miejsca Wydarzeń Zioła Polskie często korzystają filmowcy, a nasz obiekt stanowi plan filmowy dla wielu scenariuszy.

Wielki szacunek, z jakim podchodzimy do naszych Gości pozwoli zaprojektować Państwa wydarzenie indywidualnie z uwzględnieniem Państwa oczekiwań i marzeń. Nasze przywiązanie do profesjonalnych i perfekcyjnych działań gwarantuje Państwu wydarzenie na najwyższym poziomie.

Scroll Up